Agnieszka Sikora

Na co dzień pracuję w firmie budowlanej, w weekendy kończę magisterkę z budownictwa, ale moją największą pasją i miłością jest pole dance i aerial hoop, którego uczę w PrimeFit Studio.

Od maleńkiego związana jestem ze sportem, w pierwszej klasie podstawówki mama zapisała mnie na zajęcia z tańca towarzyskiego. Zostałam tam na dłużej, bo na 12 lat, przez te wszystkie lata miałam kilku partnerów tanecznych, zdobyłam klasę taneczną A w tańcach latynoamerykańskich. Z bólem serca musiałam zrezygnować z tańca z braku wolnego partnera w Szczecinie i możliwości dalszego rozwoju.

Po kilku latach przerwy od tańca i sportu, trafiłam z polecenia do PrimeFit. Zakochałam się w tym pięknym sporcie i miejscu od razu. Początki bywały ciężkie, ale twardo dążyłam do rozwijania siebie i swoich umiejętności na zajęciach. Przygodę z pole dance zaczęłam w 2015 roku w moim pierwszym i jedynym studiu PrimeFit.
W 2017 roku dostałam cudowną możliwość uczenia innych osób. W tym samym roku zrobiłam kurs instruktorski na aerial hoop, czyli koła akrobatyczne. W naukę innych ludzi wkładam ogromną ilość serca i 100% siebie i moich umiejętności. Uwielbiam patrzeć na to jak ludzie rozwijają skrzydła i odnajdują w sobie nowe umiejętności, nową pasję, którą ze mną chcą pielęgnować.

Sama dbam o swoje wykształcenie pole dance’owe i biorę udział w ogromnej ilości szkoleń i warsztatów. Z całego serca zapraszam do naszego studia by odnaleźć swoją kolejną pasję, by zakochać się w tym wspaniałym sporcie i poczuć się u nas jak w drugim domu.

Katarzyna Kamizelich-Sroka

Sport towarzyszył mi odkąd pamiętam. A pamiętam jak w wieku trzech lat stałam gdzieś na stoku w Sudetach, w czerwonym kombinezonie i zapiętych nartach, i śmigałam z górek.

No, nie, żartowałam, to byłoby niemożliwe 😉
Ale od tamtej pory spędzałam czas najaktywniej jak się da. W podstawówce rodzice zapisali mnie do sportowej klasy, w której rozpoczęłam przygodę z piłką ręczną, i tak przez 10 lat ganiałam za piłką po boisku. Dawało mi to wielką frajdę.

Na studiach związałam się zawodowo z fitnessem, rozpoczęłam pracę jako instruktor. Rurkę odkryłam niewiele później, w 2012 roku. Z krótką przerwą od tamtej pory zajmuje się pole dance na co dzień. W międzyczasie rozwijałam swoje umiejętności na szeregu warsztatów pole dance i szkoleniach trenerskich.

W pole dance najbardziej spełniam się jako trener, uwielbiam obserwować postępy moich podopiecznych i pomagać im osiągać postawione cele. Własne starty traktuję jako przyjemność a nie ścieżkę zawodową. Przez pół życia uprawiałam sport zespołowy, dlatego ponad indywidualne występy we własnym wykonaniu wolę te duetowe.
Certyfikowany trener personalny Athlete Performance i IFAA, IPSF Judge i IPSF Coach.

Pati Puszkarek

Studentka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Szczecinie na kierunku fizjoterapii. 

Od najmłodszych lat związana z tańcem. Uczęszczała do Ogniska Baletowego w Szczecinie, Prywatnej Szkoły Baletowej Dance Passion, Klubu Tańca Szyk Szczecin oraz Szkoły Tańca IMPACT w Szczecinie. Uczestniczka wielu warsztatów tanecznych w stylach takich jak jazz, taniec współczesny, taniec klasyczny. Z Pole Dance związana od 2017 roku. W listopadzie 2018 roku uzyskała uprawnienia instruktorskie Basic Pole Dance PFAPA. Zafascynowana ludzkim ciałem i jego pracą, co łączy się z pasją, jaką jest pole dance. 

Cały czas szkoli się, żeby jak najlepiej przekazywać wiedzę innym.

Elena Kozakova

Trener Fly Joga, Stretchingu, Jogi i akrobatyki w hamaku powietrznym (Aerial
Hammocks), z pięcioletnim doświadczeniem instruktorskim, czynna zawodniczka Aerial Hammock.
Od 7 roku życia, przez 13 lat, profesjonalnie związana z akrobatyką sportową, w której zdobyła
licencję na poziomie Kandydata na Mistrza Sportu Gimnastyki Sportowej.
Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów Fly Joga i Aerial Hammocks. Zajęcia prowadzi z wielką
pasją i zaangażowaniem, w świetnej atmosferze.

Dorota Zawadzka

Certyfikowany trener personalny, instruktorka pole dance i aerial hoop, studentka 3 roku wychowania fizycznego na Uniwersytecie Szczecińskim.

Z tańcem i sportem związana od 5 roku życia. Trenowała gimnastykę artystyczną, balet, taniec nowoczesny, aerobik sportowy, uczestniczyła w licznych warsztatach tanecznych (m.in. hip-hop, modern, jazz, latino). Pole dance trenuje od 4 lat, pokochała ten sport za to w jak piękny sposób łączy w sobie lekkość tańca z siłowymi i akrobatycznymi elementami.

Na zajęciach zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń i bezpieczeństwo. Jest wulkanem pozytywnej energii z anielską cierpliwością, a do każdego ma indywidualne podejście. Uwielbia pracę z dziećmi, w Studio prowadzi Także grupy dziecięce.

Certyfikowany trener personalny Athlete Performance i IFAA, uczestniczka niezliczonej ilości szkoleń trenerskich i warsztatów sportowych

Aleksandra Rywak

Związana ze sportem od dziecka. Trenowała gimnastykę artystyczną oraz różne style taneczne, m.in. jazz, taniec współczesny i hip-hop.

Swoją przygodę z pole dance rozpoczęła 5 lat temu, a po 3 miesiącach trenowania wzięła udział w swoich pierwszych zawodach zdobywając tytuł Mistrzyni województwa zachodniopomorskiego. Mistrzyni Polski Pole Sport PFAPA i V-ce Mistrzyni Pole Sport IPSF w roku 2018.

Od 2018 roku jest certyfikowanym instruktorem pole dance i chce zarażać swoich kursantów miłością do tego sportu, pozytywną energią i udowadniać, że niemożliwe nie istnieje.

Jest typem perfekcjonistki, a jej ulubionymi figurami są te wymagające gibkości oraz szalone salta i zeskoki. Szkoliła się w zagranicznych szkołach pole dance: Infinity Estudio w Walencji i OMNI w Kalifornii oraz na wielu warsztatach z najlepszymi polskimi i zagranicznymi pole dancerkami.

Aryna Kovtun

Trenuje z rurką od 2017 roku, a od czwartego roku życia zajmuje się gimnastyką
sportową i akrobatyką, czyli sportami najbardziej rurce bliskimi. Posiada stopień Mistrza Sportu
Gimnastyki Sportowej, wielokrotna mistrzyni obwodu, 4 miejsce na mistrzostwach kraju w ekipie.
Jest czynnym instruktorem sportowym z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.
Przez 2 lata pracowała na Ukrainie jako trener gimnastyki sportowej, a od 3 lat jest instruktorem
rekreacji z elementami gimnastyki w Polsce i prowadzi gimnastyczne zajęcia dla dzieci. Jako praktyk
doskonale zna techniczne niuanse, które w bezkontuzyjny i efektywny sposób rozwiną Wasze dzieci.