Pole Dance

Pole dance to forma akrobatyki na pionowym drążku, wymagająca siły i elastyczności. Ćwiczenia wzmacniają i uelastyczniają ciało, dodają pewności siebie i płynności ruchu. Rzeźbią sylwetkę, niekoniecznie nadając jej atletyczny wygląd. Niezliczona ilość ćwiczeń, jakie można wykonywać z drążkiem pionowym sprawia, że ciężko tu o monotonię.

Nasze studio zajmuje się sportową i artystyczną odmianą pole Dance, ale znajdziecie u nas także zajęcia Exotic na doskonałym poziomie. Zajmujemy się także przygotowaniem zawodników na coraz popularniejsze zawody. Dysponujemy ośmioma rurkami (7 rur Sun Pole i 1 Kodi Sport) o wysokości ponad 4 metrów, oraz dwie rury mosiężne Sun Pole na drugiej sali, dostosowane do treningów zawodniczych.

Jesteśmy Klubem Zrzeszonym w Stowarzyszeniu Polskiej Społeczności Pole Sport, Krajowego Organu Zarządzającego Pole Sport w Polsce, członka International Pole Sports Federation (IPSF).

Aerial Hoop

Aerial Hoop, czyli taniec na kole w powietrzu.

Aerial Hoop nazywany również Lyra lub Koło Cyrkowe, to zawieszona obręcz na której wykonuje się akrobacje wymagające siły, elastyczności, odwagi.

Jest bardzo efektownym sportem, powszechnym wśród artystów cyrkowych. To doskonała forma ćwiczeń dla dzieci oraz dorosłych.

Podczas zajęć wykorzystujemy materace ochronne, używamy certyfikowanego sprzętu wspinaczkowego.

Każdy uczestnik zajęć ma do dyspozycji jedno koło dla siebie.

Exotic Pole / Pole Choreo

Pole Choreo to zajęcia taneczne w butach na obcasach typu “szklanki” lub bez.
Autorskie choreografie naszych instruktorek łączą różne style tańca, floor work, triki na podłodze i nie tylko. Od hardkorowego exotic pole po lirykę.

Zajęcia są odpowiednie dla wszystkich, którzy ćwiczą od minimum 2 miesięcy.

Pilates

Pilates jest metodą ćwiczeń ukierunkowanych na wzmocnienie siły fizycznej, zwiększenie elastyczności i równowagi.

Uczy świadomości własnego ciała oraz kontroli nad nim. Dzięki temu jest metodą ćwiczeń polecaną po przebytych kontuzjach i umożliwiająca zdrowy powrót do sprawności.

Pozwala uwolnić się od bóli spowodowanych siedzącym trybem życia.

Polecana dla osób w każdym wieku, dla wszystkich, którzy chcą zadbać o sprawność, ładną sylwetkę i cieszyć się fizycznym komfortem życia.

Classic Air Joga

Classic air joga to połączenie jogi, Pilatesa, ćwiczeń wzmacniających, w bardziej akrobatycznym wydaniu. Ćwiczymy z zawieszonym pod sufitem hamakiem, który daje podparcie dla ćwiczeń na podłodze, i otwiera nieskończone możliwości dla ćwiczeń w powietrzu. Zajęcia kończymy głębokim relaksem, pozwalając wyciszyć się po trudach minionego dnia.

W treningach może uczestniczyć każdy, niezależnie od kondycji. Hamak może posłużyć jako narzędzie odciążające, lub utrudniające poziom ćwiczeń.

Stretching

Co nam daje rozciąganie? Poza oczywistą poprawą elastyczności zyskujemy poprawę mobilności stawów (można wygodnie samemu podrapać się po plecach), znosi przykurcze i często związane z tym bóle, relaksuje i pomaga pozbyć się skutków napięciowych stresu, poprawia prawidłowe oddychanie.

Zajęcia są odpowiednie dla każdego, na wszystkich poziomach zaawansowania.

W naszych metodach wykorzystujemy techniki mobilizacyjne, wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii, a także elementy gimnastyczne i akrobatyczne, zawsze dostosowane do poziomu zaawansowania każdego kursanta.

Flexy Pole

Treningi przygotowujące do figur, w których niezbędna gibkość. na zajęciach skupiamy się głównie na ćwiczeniach zwiększających zakres ruchu oraz rozciągnięcie, aby w bezpieczny sposób wykonywać skomplikowane gięcia na rurze.

Program przygotowany jest przede wszystkim dla osób, które jeszcze nie mają odpowiednich warunków do ekstremalnych gięć, ale chcą nad nimi pracować.

Pole Power

Treningi wzmacniające i przygotowujące do siłowych trików na rurze- deadlift z różnych chwytów, flagi, planków w powietrzu.

Ćwiczenia ukierunkowane są na wzmocnienie gorsetu mięśniowego, aktywacji mięśni głębokich i dużych grup mięśniowych odpowiedzialnych za siłowe elementy na rurze.

Do tych zajęć może dołączyć każdy.

Aerial Acro Hammock

Na tych ekscytujących zajęciach wzmocnisz się, nauczysz ciało równowagi i płynności ruchu.

Zajęcia bazują na elementach akrobatycznych, statycznych i dynamicznych, na hamakach powietrznych zawieszonych pod sufitem. Rozwijają elastyczność, siłę, dynamikę oraz orientację w przestrzeni.

Sekwencje akrobacji układają się w piękny taniec w powietrzu.

Zajęcia dla Dzieci

Pole Sport / Aerial Hoop Kids / Acro Hammocks Kids

Zajęcia ogólnorozwojowe, bazujące na elementach gimnastycznych, elastyczności oraz tańcu w powietrzu. Pracujemy nad rozwojem motoryki, równowagi, siły, rozciągnięcia, muzykalności, z wykorzystaniem rurek, kół akrobatycznych lub hamaków powietrznych.

 Niewielkie grupy zapewniają indywidualne podejście do każdego uczestnika, a zajęcia prowadzą trenerzy doświadczeni w pracy z dziećmi.  Zajęcia prowadzone są w przyjaznej dla dzieci atmosferze, z elementami zabaw ruchowych.