pole-dance-n
POLE DANCE
Pole dance to forma akrobatyki na pionowym drążku, wymagająca siły i elastyczności. Ćwiczenia wzmacniają i uelastyczniają ciało, dodają pewności siebie i płynności ruchu. Rzeźbią sylwetkę, niekoniecznie nadając jej atletyczny wygląd. Niezliczona ilość ćwiczeń, jakie można wykonywać z drążkiem pionowym sprawia, że ciężko tu o monotonię.

Nasze studio zajmuje się sportową i artystyczną odmianą pole Dance, ale znajdziecie u nas także zajęcia Exotic na doskonałym poziomie. Zajmujemy się także przygotowaniem zawodników na coraz popularniejsze zawody. Dysponujemy ośmioma rurkami (7 rur Sun Pole i 1 Kodi Sport) o wysokości ponad 4 metrów, oraz dwie rury mosiężne Sun Pole na drugiej sali, dostosowane do treningów zawodniczych.

Jesteśmy Klubem Zrzeszonym w Stowarzyszeniu Polskiej Społeczności Pole Sport, Krajowego Organu Zarządzającego Pole Sport w Polsce, członka International Pole Sports Federation (IPSF).
bg-3-n
AERIAL HOOP
Aerial Hoop, czyli taniec na kole w powietrzu.

Aerial Hoop nazywany również Lyra lub Koło Cyrkowe, to zawieszona obręcz na której wykonuje się akrobacje wymagające siły, elastyczności, odwagi.

Jest bardzo efektownym sportem, powszechnym wśród artystów cyrkowych. To doskonała forma ćwiczeń dla dzieci oraz dorosłych.

Podczas zajęć wykorzystujemy materace ochronne, używamy certyfikowanego sprzętu wspinaczkowego.

Każdy uczestnik zajęć ma do dyspozycji jedno koło dla siebie.
pilates-bg
PILATES
Pilates jest metodą ćwiczeń ukierunkowanych na wzmocnienie siły fizycznej, zwiększenie elastyczności i równowagi.

Uczy świadomości własnego ciała oraz kontroli nad nim. Dzięki temu jest metodą ćwiczeń polecaną po przebytych kontuzjach i umożliwiająca zdrowy powrót do sprawności.

Pozwala uwolnić się od bóli spowodowanych siedzącym trybem życia.

Polecana dla osób w każdym wieku, dla wszystkich, którzy chcą zadbać o sprawność, ładną sylwetkę i cieszyć się fizycznym komfortem życia.
aerial-yoga-bg
AERIAL YOGA

Zajęcia na powietrznych hamakach, czyli aerial Yoga to trening łączący jogę, pilates, ćwiczenia wzmacniające i rozciągające. 

W treningach może uczestniczyć każdy, niezależnie od kondycji. Hamak może posłużyć jako narzędzie odciążające, lub utrudniające poziom ćwiczeń. 

a tych ekscytujących zajęciach wzmocnisz ciało, nauczysz ciało równowagi i płynności ruchu. Sekwencje ćwiczeń układają się w piękny taniec w powietrzu.

streching-bg
STRETCHING
Stretching, czyli rozciąganie, to zajęcia ukierunkowane na zwiększenie elastyczności ciała oraz zakresu ruchów w stawach.

Zajęcia są odpowiednie dla każdego, na wszystkich poziomach zaawansowania.

W naszych metodach wykorzystujemy techniki mobilizacyjne, wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii, a także elementy gimnastyczne i akrobatyczne.
flexy-img
FLEXY POLE
Treningi przygotowujące do figur, w których niezbędna gibkość. na zajęciach skupiamy się głównie na ćwiczeniach zwiększających zakres ruchu oraz rozciągnięcie, aby w bezpieczny sposób wykonywać skomplikowane gięcia na rurze.

Program przygotowany jest przede wszystkim dla osób, które jeszcze nie mają odpowiednich warunków do ekstremalnych gięć, ale chcą nad nimi pracować.
choreo-pole-bg
POLE CHOREO
Pole Choreo to zajęcia taneczne w obcasach lub bez.

Autorskie choreografie naszych instruktorek, łączące różne style tańca, floor work, triki na podłodze i nie tylko. od hardkorowego exotic pole po lirykę.

Zajęcia są odpowiednie dla wszystkich, którzy ćwiczą od minimum 3 miesięcy.
power-img
POLE POWER
Treningi wzmacniające i przygotowujące do siłowych trików na rurze- deadlift z różnych chwytów, flagi, planków w powietrzu.

Ćwiczenia ukierunkowane są na wzmocnienie gorsetu mięśniowego, aktywacji mięśni głębokich i dużych grup mięśniowych odpowiedzialnych za siłowe elementy na rurze.

Do tych zajęć może dołączyć każdy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zajęć prowadzonych w Prime Fit Studio?